mesto

Poď objavovať Ďalej

Med Malina

VIAC

Villa Regia

VIAC

Republika Východu

VIAC

Vega Heaven

VIAC

Bistro Tabačka

VIAC

Pivovar Kaltenecker

VIAC

Pokhoi

VIAC

Pivovar Hostinec

VIAC

The Invisible Hotel, izba Urban Flashbacks

Noc v neviditeľnom hoteli: Streetart galéria priamo na izbe

Chceli by ste sa zobudiť v neviditeľnom hoteli? Metropola východu ponúka aj takýto nevšedný zážitok a nový spôsob, akým sa budete pozerať na Košice. Neviditeľný hotel len tak ľahko nenájdete, preto vám našepkáme, že je priamo na južnej strane mesta v Kongres Hoteli Roca*** a ponúka izbu pre milovníkov streetartu a mestského života - izbu Urban Flashbacks. The Invisible Hotel by ste na mape nenašli, pretože sa rozpína ďaleko za múrmi partnerských hotelov. Presadzuje a propaguje miestnych ľudí, hodnoty, lokality a zážitky. Vyberá len to najlepšie, čo metropola východu ponúka. Každá jeho izba je na inom mieste. Urban Flashbacks je v Kongres Hoteli Roca***.

Pre milovníkov streetartu
Vaša noc bude farebná a odvážna. Presne taká je izba, ktorá vzdáva hold košickej streetartovej scéne a odráža rozmanitosť ulíc, stien či múrov mesta, ktoré prenáša rovno do interiéru. Je navrhnutá pre milovníkov streetartu a živého mestského života. Autori izby Viktor Fehér a Martin Kiman posunuli košickú streetartovú scénu na nový level. Títo špecialisti na skrášľovanie verejného priestoru pre vás pripravili príbeh izby Urban Flashbacks.

Balíček zážitkov
Aj keď sa vám z izby vyrážajúcej dych nebude chcieť nikam odísť, prinúti vás k tomu vyskladaný balíček zážitkov a chutí, ktoré vám postupne odkryjú neviditeľnú tvár mesta. Je zostavený špeciálne pre The Invisible Hotel a dostupný jedine prostredníctvom neho. Ochutnajte miestne remeselné limonády, vyskúšajte prírodnú kozmetiku alebo si urobte program s voľnými vstupmi do kina, múzea či galérie so súčasným umením.
Na izbe sú pre každého záujemcu o nevšedný zážitok pripravené vstupenky (Kino Úsmev, HUBa Co-working, SACShop, Východoslovenská galéria, Východoslovenské múzeum, K13 – výstavy), cez ktoré nasajete umeleckú atmosféru Košíc. Na jazdu sa zážitkami sa môžete vybrať bicyklom priamo z hotela. Objavíte čaro, ktoré nemusí byť viditeľné na prvý pohľad. O to intenzívnejšie sa stáva pre tých, ktorí chcú objavovať neviditeľné.

Južná trieda 117, 040 01 Košice, Slovensko

Mapa

Kunsthalle / Hala umenia

VIAC

Artforum

VIAC

Nico Caffé

VIAC

?>

Maj vždy poruke tipy na výlety, aké svet nevidel

Stiahni si mobilnú verziu našej turistickej 
aplikácie Košice Región Turizmus