Ubytovanie

Poď objavovať Ďalej

Med Malina

VIAC

Villa Regia

VIAC

Republika Východu

VIAC

Vega Heaven

VIAC

Bistro Tabačka

VIAC

Pivovar Kaltenecker

VIAC

Pokhoi

VIAC

Pivovar Hostinec

VIAC

Granárium v Jablonove nad Turňou

Penzión Granárium očarí každého príjemným dotykom histórie a umenia v krásnej prírode Jablonova nad Turňou. Jeho veľkým lákadlom je stredoveká sýpka s vínnou pivnicou. Zapísali ju dokonca do registra národných kultúrnych pamiatok.

Ulahodí všetkým pahltným jazýčkom. Ochutnať môžete nielen vína z Turnianskej vínnej cesty, ale i produkty lokálnych vinárov a záhradkárov. Pri reštauračnom zariadení sa nachádza záhrada Pieckový háj s tradičnými pieckami, kde sa návštevníkom pripravujú rôzne programy a ukážky (pečenie chleba v piecke, pečenie domácich koláčov a príprava spoločnej večere z piecky s hosťami).

Granárium je unikátne rekreačné zariadenie situované v krásnom vidieckom prostredí na okraji obce Jablonov nad Turňou v okrese Rožňava. V oblasti Slovenský kras v regióne Gemer.

Vínna pivnica: Priestory vínnej pivnice sú vhodné na komornejšie rodinné oslavy a firemné akcie. Celková kapacita vínnej pivnice je 50 osôb.
Reštaurácia: Priestory reštaurácie sú vhodné na rodinné oslavy, svadby, narodeninové oslavy s celkovou kapacitou 70 osôb.
Ubytovanie: Štandardná izba alebo rodinná izba, ktorá má priestranné ubytovanie pri chvíľach strávených s rodinou v pohodlí krásneho prostredia regiónu Gemer.

Budova je po rekonštrukcii a modernizácii v zmysle turistického komfortu so zachovaním historického Génia loci. Očarí vás netradičné ubytovanie, malé okienka s mrežami, veľa drevených prvkov vo vnútri, ku ktorým patria i pôvodné trámy. Všetko tu dýcha vidieckou romantikou. Na tomto úchvatnom mieste sú aj zvieratá. Chov oviec, kôz a prasiatok poteší nielen najmenších návštevníkov. Granárium ponúka celý rok zmysluplné a aktívne prežívanie voľného času. Individuálne aj skupinové návštevy obohacujú tradíciami z regiónu. Areál je vytvorený tak, aby každý návštevník odchádzal nielen s dobrou chuťou na jazyku, ale prežil tiež chvíle oddychu v srdci Slovenského krasu. Ak hľadáte ubytovanie počas dovolenky a lákajú vás jaskyne, vyhliadkové vrchy, hlboké doliny, túry po krasových planinách, opustené hrady, kaštiele a múzeá v okolitých obciach, tak sa vyberte do Granária.

Mapa
Virtuálna prehliadka

Penzión Salamander

Ubytovanie v obci Mlynky

VIAC

Penzión Terasa

Relax pri Zemplínskej šírave

VIAC

Tokaj Macik Winery

Vytvor si vlastné „CUVÉE“

VIAC

?>

Maj vždy poruke tipy na výlety, aké svet nevidel

Stiahni si mobilnú verziu našej turistickej 
aplikácie Košice Región Turizmus