Ubytovanie

Poď objavovať Ďalej

Med Malina

VIAC

Villa Regia

VIAC

Republika Východu

VIAC

Vega Heaven

VIAC

Bistro Tabačka

VIAC

Pivovar Kaltenecker

VIAC

Pokhoi

VIAC

Pivovar Hostinec

VIAC

Ranč pod Ostrou skalou

Nocuj v divokej prírode

Ranč pod Ostrou skalou neďaleko Dobšinskej ľadovej jaskyne ukrýva pravý western. Divoká príroda vás natoľko opantá svojou mocou, že sa vám nebude chcieť odísť ani po jednej kúzelnej noci. Oázu pokoja pod hviezdami raja vystriedajú počas rána nové zážitky na niekoľko dní.

Ako v americkom mestečku
Privíta vás tradičný zrub ako z amerického mestečka z čias Divokého západu a na tanieri poriadny steak z kvalitného hovädzieho dobytka typu Charolais vychovaného priamo na ranči. Gurmánom ulahodí reštaurácia v štýle divokého západu zameraná prevažne na výrobu a prípravu tradičných slovenských jedál.

Prechádzky na koňoch
Nečakajte drsný divoký western, ale čarovné miesta, kde našla agroturistika dokonalé uplatnenie. Po prebudení vám neunikne pohľad na krásne majestátne kone, domáce zvieratá a panenskú prírodu. Ranč pod Ostrou skalou vám ponúka aj najkrajší pohľad na svet, pretože sa vraví, že ten naj je z konského chrbta. Na výlete s tátošmi splyniete s prírodou v čarovnom prostredí Slovenského raja. Pre najmenších jazdcov je pripravené vodenie na koníkoch v aréne. Rodiny si prídu na svoje pri jazde na koči v lete, či na saniach v zime.

Návrat k prírode
Ponuka a rozvoj služieb na ranči sleduje súčasný trend v cestovnom ruchu - návrat k prírode, spoznávanie vidieckeho spôsobu života, uprednostnenie fyzickej činnosti a športových aktivít. Obyvatelia miest čoraz viac vyhľadávajú možnosti trávenia voľného času ďaleko od civilizácie a modernej techniky. Spoznávajú pôvodné tradície, ľudové remeslá, participujú na pestovateľskej činnosti, či každodennej starostlivosti o hospodárskej zvieratá.

Vyhliadková hojdačka a indiánske stany
Keď objavíte v areáli vyhliadkovú hojdačku, už vás z nej nikto nedostane. Budete sa na nej cítiť akoby ste leteli celou krajinou. Návštevníkov čaká aj streľba z luku či zábavný bodyzorbing. Ďalším lákadlom ranča je zážitkové ubytovanie v indiánskych teepee stanoch, kde majú hostia na výber medzi stanom s posteľami, elektrickým vedením aj kúrením alebo stanom so spacákmi.

Tipy na ďalšie zážitky
V budúcnosti sa môžete tešiť na ďalšie zaujímavé plány, ktoré vás do ranča prilákajú. Na tomto mieste vrytým priamo do prírody plánujú už teraz ďalšie zážitkové ubytovanie vo vytvorených dedinkách. A na záver prinášame pár tipov na výlety v okolí: Dobšinská ľadová jaskyňa, Tomášovský výhľad, Stratenský kaňon, Dedinky, Havrania skala, Spišský hrad, jazda na skútroch a štvorkolkách, Tarzania, Ostrá skala.

Mapa

Penzión Bernáth

Čaro vidieka

VIAC

Penzión Mach Smolník

Príjemný relax v penzióne Mach

VIAC

Penzión Adriana

Čaro vidieka

VIAC

?>

Maj vždy poruke tipy na výlety, aké svet nevidel

Stiahni si mobilnú verziu našej turistickej 
aplikácie Košice Región Turizmus